Черкащани мають можливість отримати безоплатну консультацію юриста та нотаріуса

Черкащани мають можливість отримати безоплатну консультацію юриста та нотаріуса
в Новини

Упродовж двох місяців на Черкащині діють мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги. Фахівці Головного територіально управління юстиції у Черкаській області, Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та приватні нотаріуси Черкаського міського нотаріального округу надають необхідну правову інформацію з питань рейдерства, також усі охочі можуть безкоштовно отримати фахову юридичну допомогу з будь-яких питань. Виїзди здійснюються у межах проекту Мін’юсту “Я маю право”.

За два місяці фахівці Черкаського місцевого центру правової допомоги побували у с. Білозіря, с. Геронимівка, с. Сагунівка, с. Мошни. Також точка доступу до правової допомоги діє у Черкаській районній раді та в Чигирині, – повідомили і прес-службі Центру.

За час роботи мобільної групи за правовою допомогою звернулось більше 60 черкащан. Найбільше людей цікавить питання передачі в оренду земельної ділянки та розірвання попередніх договорів.

“Мобільні точки доступу — гарна можливість отримати фахову допомогу юристів у себе в місті. Працівники Черкаського місцевого центу з надання безоплатної вторинної правової допомоги можуть допомогти не лише в питаннях, що стосуються рейдерства, а й дадуть юридичну консультацію з питань, наприклад, спадкування, розлучення, стягнення аліментів. Тому радимо скористатись можливістю та запитати фахівців усе, що вас цікавить у юридичній сфері”, — зазначає директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Станіслав Скіць.

Мобільні точки доступу діятимуть до кінця листопада. Зокрема, у Черкаському районі планується виїзди: 2 листопада — с. Руська Поляна, 9 листопада — с. Леськи, 14 листопада — с. Свидівок. Прийом громадян здійснюється у сільській раді із 10.00 до 12.00.

Також усі можуть звернутися за юридичною консультацією до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Черкаси, вул. Гоголя, 221, тел. (0472) 33-32-28.