Черкащани просять заборонити використовувати тварин для жебракування

Черкащани просять заборонити використовувати тварин для жебракування
besplatka_728_90_ukr

На сайті Черкаської міської ради триває збір підписів за електронну петицію щодо заборони використання тварин для жебракування в усіх громадських місцях. Збір підписів ініціювала черкащанка Валентина Калинина.

- Просимо Черкаську міську владу заборонити використання тварин для жебракування в усіх громадських місцях. У разі порушення застосовувати адміністративне покарання (високий штраф) і примусове вилучення тварин, які знаходяться в незадовільному стані здоров’я. Необхідно звернути увагу на таке аморальне явище як жебракування з тваринами в громадських місцях. Люди різного віку (часто залежні від алкоголю та наркотиків) заробляють гроші на стражданнях беззахисних тварин. Собак, котів та інших тварин у виснаженому стані, постійно сплячих, обмежених в пересуванні, без доступу до води та їжі , хворих та поранених нещадно експлуатують шахраї, — йдеться у тексті петиції.

Авторка петиції зазначає, що часто шахраї використовують таблички з текстами «допоможіть врятувати сина», «допоможіть на їжу» по всьому місту. При цьому шахраї оброблюють зашморги на шиях тварин різними токсичними речовинами та обпоюють їх алкоголем.

- Зоозахисні організації, волонтери та небайдужі люди б’ють на сполох, адже знущання над беззахисними тваринами потрібно припинити!Цивилізована країна не може дозволяти такі неприйнятні явища! — додає авторка.

Станом на 20 січня електронна петиція набрала 32 голоси із 250 необхідних.

Черкащани матимуть змогу проголосувати ще впродовж 30-ти днів.

First1

Можливо Вас зацікавить