Черкащани тимчасово не зможуть користуватися послугами одного з банків

bank
besplatka_728_90_ukr

22 серпня Альфа-Банк Україна запускає новий центр обслуговування платіжних карток і планує повністю «перезавантажити» всю систему обслуговування платіжних карток.

У зв’язку з повним «перезавантаженням» системи 22 серпня з 9:00 будуть тимчасово недоступні операції з використанням  платіжних карток. Про це йдеться на сайті банку.

«До кінця дня ми повністю відновимо активність карток і всіх систем банку, але вже на новому швидкісному і надійному процесингу», — обіцяють клієнтам.

Користувачів просять звернути увагу на те, що:

  • 22 серпня протягом дня будуть тимчасово недоступні будь-які операції за платіжними картками банку, в тому числі розрахунки в торгово-сервісній мережі, зняття готівки і поповнення карт, перекази з картки на картку;
  • 22 серпня протягом дня будуть тимчасово відключені інтернет-банкінг My Alfa-Bank та мобільний додаток Alfa-Mobile Ukraine;
  • 21 і 22 серпня буде тимчасово відключений сервіс встановлення і зміни PIN-коду за картками банку.

Тимчасові обмеження в обслуговуванні стосуватимуться також зарплатних, корпоративних та бізнес-карток підприємців. Формування зарплатних відомостей буде доступним, проте їх обробка та зарахування коштів на карткові рахунки буде відновлено після закінчення технічних робіт 22 серпня і завершено 23 серпня.

Всі відділення банку 21 і 22 серпня будуть працювати в стандартному режимі, надаючи всі послуги, не пов’язані з використанням платіжних карток. За операціями з платіжними картками у відділеннях можна буде отримати консультацію фахівців банку.

У період запуску нового центру і недоступності ряду операцій ви можете поставити свої питання, звернувшись до контакт-центру банку в популярних меседжерах Facebook MessengerTelegram або Viber, зателефонувавши за телефоном 0 800 50 20 50 або звернувшись у будь-яке відділення банку.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить