Черкащани вибороли 25 медалей на світовому чемпіонаті з годзю-рю карате

в Новини

В Одесі відбувся ІІ чемпіонат світу з годзю-рю карате у розділі ірікумі та ХІ кубок світу з годзю-рю карате.

Змагання такого рівня вже не вперше проходили в Україні, а саме в м.Одеса. Спортивний комплекс міжнародного гуманітарного університету гостинно та урочисто зустрічав 725 спортсменів з 17 країн світу. Серед учасників були найсильніші представники світу, які практикують годзю-рю карате, нинішні чемпіони та призери світу. До участі у змаганнях допускалися представники федерацій годзю – рю карате, які пройшли відбір на змаганнях національного рівня в даній країні, у віці від 6 до 18+ років.
Турніри видалися дуже непростими, майстерність виконання технік стилю годзю – рю вирувала на 6 татамі.

Найкращі спортсмени збірної Черкаської обласної федерації окінавського годзю-рю карате-до та рюкю кобудо Джундокан, до складу якої увійшли вихованці с/к «Будокан» (м.Черкаси, тренер Мельник А.О.), с/к «Монарх», ДЮСШ «Олімп» (м.Сміла, тренер Пітенко С.А.) та с/к «Гепард»(м.Черкаси, тренер Гафуров О.Р.), здійснили вагомий внесок в перемогу команди української збірної, виборовши на чемпіонаті світу з годзю – рю карате 3 золотих, 3 срібних, 1 бронзову медалі, а також стали переможцями та призерами кубку світу з годзю – рю карате, додавши в скарбницю нагород 7 золотих, 6 срібних та 5 бронзових медалей.

За результатами ХІ кубку світу з годзю-рю карате бронзовими призерами стали спортсмени з Казахстану, срібло вибороли представники Азербайджану, Україна отримала золото.

За інформацією сайту  “Черкаський спорт”