«Черкащани» заявили, що підтримають Бондаренка, якщо він візьме участь у праймеріз

"Черкащани" заявили, що підтримають Бондаренка, якщо він візьме участь у праймеріз
besplatka_728_90_ukr

ВО «Черкащани» висуватиме свого кандидата на посаду міського голови Черкас, який перед цим має пройти обов’язкову процедуру праймеріз. Вона розпочнеться наступного тижня. Таку офіційну заяву вони опублікували на своїй сторінці у «Фейсбуці». 

- ВО «Черкащани» без сумніву братимуть активну участь у виборчій кампанії до місцевих органів влади восени 2020 року. Ми висуватимемо кандидатів на усі виборчі посади, починаючи від кандидата на посаду міського голови Черкас, і закінчуючи депутатами до обласної та міських рад Черкащини. Разом з тим, хочемо наголосити на дотриманні виключно демократичних процедур відбору таких кандидатів. Зокрема, усі кандидати на посаду міського голови Черкас пройдуть обов’язкову процедуру праймеріз – будуть виставлені на багаторівневе публічне та внутрішньопартійне обговорення. І ця процедура розпочнеться наступного тижня, — йдеться у дописі.

На сьогоднішній день до списку праймеріз входить біля десяти кандидатів, які поділяють програмні принципи партії, повідомляє Рада ВО «Черкащани».

- Не всі вони є членами ВО «Черкащани». Серед них немає кандидатури діючого міського голови Черкас Бондаренка. Якщо Анатолій Васильович (як вже позапартійний) готовий взяти участь у праймериз ВО «ЧЕРКАЩАНИ», ми готові розширити наш список, — повідомляє пресслужба партії.

Відзначимо, у студії «Вичерпно» чинний міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що  його планують підтримувати партія ВО «Черкащани» та інші національно-патріотичні сили.

«Не секрет, що ми з партією «Черкащани» офіційно підписали угоду про підтримку мене на виборах міського голови», — сказав Бондаренко.

First1

Можливо Вас зацікавить