Як у фільмі жахів: черкащанка опинилася в епіцентрі поширення коронавірусу

Як у фільмі жахів: черкащанка опинилася в епіцентрі поширення коронавірусу

Фото: тематичне

besplatka_728_90_ukr

26-річна черкащанка Ірина мріє повернутися з Італії, де «бушує» епідемія коронавірусу, до України. Останній місяць вона працювала в містечку Алессандрія, що знаходиться поблизу Мілана, пише «Gazeta.ua».

- Їжджу до Італії на заробітки останні три роки/ Постійно працюю в Ломбардії, де продаю в ресторані каву. Три місяці працюю, а потім повертаюся. Востаннє поїхала 11 лютого, десять днів відпрацювала без ексцесів, але потім почалася епідемія. Батьки писали й телефонували щодня, вимагали повернутися до України. Я вирішила зачекати ще два тижні, але тепер гірко жалкую. Ми опинилися в червоній зоні карантину, нікого не впускають і нікого не випускають. Заробітків немає ніяких: магазини, кафе й ресторани працюють з 6 ранку до 18 вечора. Потім місто вимирає, — розповідає пані Ірина.

Черкащанка зауважила, що ситуація нагадує фільм жахів. Днями збунтувалися ув’язнені в тюрмах, бо їм скасували побачення. В місті Модена напали на охоронців й убили трьох. Дівчина розповідає, що її подруги хочуть днями виїхати до України. Ірина каже, що італійці дуже налякані.

- Згадують про іспанку (штам грипу, який в 1918-19 роках убив від 50 до 100 мільйони людей), епідемії чуми й холери. У нас найбільші страхи – Голодомор і репресії, а в них – епідемії. Місто потьмяніло вмить, немає традиційних італійських веселощів, жартів і сміху, — додає черкащанка.

Дівчина каже, що повертатиметься через Польщу. Нещодавно телефонувала знайомому перевізнику, щоб їхати бусом. Чоловік зауважив, що всі рейси скасовано, тому всіх, хто прибуває з Італії довго й нудно перевіряють.

- Полечу до Варшави, нехай поляки перевіряють, адже до них більше довіри. Згадуючи кадри із Нових Санжар, стає лячно, — відзначає дівчина.

Відзначимо, від 12 березня і до 3 квітня у навчальних закладах Черкас буде запроваджено карантин. Також карантинні заходи розповсюджуються на усі торговельно-розважальні заклади, кінотеатри, спортивні клуби і т.д. Зазначимо, що згідно з рішенням Кабміну, запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

First1

Можливо Вас зацікавить