«Черкаси будуть чинити опір»: Бондаренко відповів Зеленському (ВІДЕО)

Міського голову Черкас згадали в "темнику" "Слуг народу"
besplatka_728_90_ukr

Міський голова Черкас відповів на відеозвернення Президента України Володимира Зеленського, у якому Гарант передав йому «полум’яний привіт». 

Конфліктна ситуація, нагадаємо, виникла після того, як виконком Черкаської міської ради значно пом’якшив карантинні обмеження для роботи підприємців попри те, що Кабмін анонсував такі заходи з 11 травня. Такі дії очільника Черкас засудив Президент України Володимир Зеленський, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, а міністр МВС Арсен Аваков пообіцяв, що реакція буде відповідною.

Читайте також: Вочевидь, міський голова став жертвою банального пранку, — Офіс Президента

- Я думав, коли ви переможете, закон в країні буде один для всіх. Прийде весна, у нас зелено і будемо саджати, тільки не міських голів, а корупціонерів… Ви знаєте, ми готові відповідати, тільки після ваших однопартійці. А зараз, як у тому фільмі про Крим: «Черкаси будуть чинити опір». Пам’ятайте, Черкаси вільне козацьке місто, і якщо потрібно об’єднати Україну, ми об’єднаємо Україно, — йдеться у відеозверненні пана Бондаренка.

Також варто відзначити, що за фактом пом’якшення карантину в Черкасах уже відкрито кримінальне провадження. Міський голова Анатолій Бондаренко і його заступник Ігор Волошин уже отримали повістки від поліції. А гегіональна комісія ТЕБ та НС рекомендувала скасувати рішення Черкаського МВК щодо послаблення карантинних обмежень.

First1

Можливо Вас зацікавить