Черкаси серед міст, які отримають найбільше грошей від НСЗУ

Снимок
besplatka_728_90_ukr

Черкаси, Житомир, Херсон, Ужгород та Луцьк отримають від Національної служби здоров’я України (НСЗУ) вагоме збільшення коштів для надання медичних послуг вторинного рівня. Це означає, що у попередні роки місцева влада провела ефективну підготовку медзакладів до підписання договорів з НСЗУ. Про це свідчать дані дослідження, яке провели в Центрі спільних дій. 

За новими правилами, більше коштів отримуватимуть ті міста, які продемонстрували вищий рівень підготовки до реформи вторинної ланки. А цими питаннями в регіонах тепер займається саме місцева влада, яка має повноваження забезпечувати обладнання в лікарні, робити ремонти, створювати нові, реорганізовувати чи закривати старі лікарні.

Відповідно до логіки медичної реформи, яка зараз триває, протягом квітня-грудня 2020 року НСЗУ збільшить фінансування 19 обласних центрів у порівнянні із аналогічним періодом 2020 року.

Так, найвагоміше збільшення фінансування «вторинки» отримають Ужгород (+127%), Херсон (+94%), Житомир (+93%), Черкаси (+59%) та Луцьк (+51%).

First1

Можливо Вас зацікавить