«Черкасиелектротранс» — це більш якісний і надійний перевізник: тролейбусний рух у Черкасах зустрів 53 річницю

elektrotrans 10
besplatka_728_90_ukr

Тролейбусному руху в місті Черкаси виповнилося 53 роки. З цієї нагоди в актовому залі комунального підприємства  «Черкасиелектротранс» зібралися його працівники та гості свята, щоб пригадати, з чого в місті почалося життя екологічно чистого транспорту.

За всі ці роки незмінно найбільшим надбанням підприємства залишається його колектив, на початку урочистостей відзначив його керівник Петро Кучер.

- «Черкасилектротрнас» переживав різні часи, але головною його гордістю завжди були працівники підприємства, — звернувся до пристуніх Петро Семенович і нагадав, з чого все починалося. — Мало хто знає, що ще до появи в місті тролейбусів, в Черкасах хотіли прокласти трамвайні колії, проте провідні спеціалісти тоді зауважили, що про центральну вулицю Черкас — бульвар Шевченка, тоді можна забути. Після довгих дискусій було вирішено впровадити в місті тролейбусний рух. Тому з січня 1965 року розпочалося будівництво тролейбусного депо, а влітку того ж року було придбано 30 перших тролейбусів. 5 листопада відбувся перший пробний рейс, а регулярний рух тролейбусів містом розпочався 9 листопада.

DSC05686

За цей час «Черкасиелектротранс» пройшов складний шлях становлення і розвитку, підприємство стало сучасним і конкурентоспроможним  на ринку перевезень. За 53 роки тролейбусами Черкас перевезно понад 1,8 млрд пасажирів. За час роботи «Чекрасиелектротрансу» на ньому пропрацювали 6957 працівників, 540 працівникам присвоєно звання «Ветеран підприємства», нормативний термін відпрацювали 417 тролейбусів.

- Наразі перед підприємством стоять нагальні завдання, — додав Петро Кучер, — необхідність оптимізації системи управління тролейбусами на маршрутах, введення автоматизованих систем сповіщення у тролейбусах та на зупинках громадського транспорту, введення електронного квитка, оновлення рухомого складу, удосконалення діючої системи громадських перевезень та багато інших.

У 2016-2017 роках рухомий склад тролейбусів був частково оновлений та збільшена їх кількість на маршрутах. В цьому напрямку продовжуватимуть розвивати підприємство і в наступних роках, запевнив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Хочу вас запевнити, скільки я буду міським головою, стільки працюватиму над тим, щоб наш Черкаський тролейбусний парк розвивався, щоб оновлювався рухомий склад підприємства, щоб збільшувалася заробітна плата і щоб ми були одним із найкращих тролейбусних парків в Україні. Тому наступного року ми знову повернемося до питання придбання нових тролейбусів великої місткості. Жителі нашого міста сьогодні чітко дають зрозуміти, що тролейбусний парк — це якісніший перевізник,  більш надійний перевізник, і що не менш важливо — дешевший перевізник, — звернувся до працівників електротранспорту Анатолій Бондаренко, нагадавши, що він є прихильником саме цього екологічно чистого виду транспорту.

DSC05653

У цей святковий день працівники комунального підприємства отримали грамоти, відзнаки та цінні подарунки від обласної державної адміністрації, міської ради та керівництва КП. Окрім того, вже традиційно колектив привітав меценат, член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс» Араік Мкртчян. Він подарував сертифікат на туристичну подорож для тролейбусників.

DSC05662

DSC05683

- Поки у вас такий згуртований колектив, ваше підприємство буде працювати і надаватиме якісні послуги, — сказав Араік Рафікович. — Звичайно, хотілося б, щоб була справедливість і по відношенню до вас. Той же проїзд підняли. Бо дві гривні був проїзд, коли електроенергія коштувала 1 гривню 70 копійок за кВт, і так само дві гривні, коли електроенергія коштує вже 2 гривні 54 копійки.

DSC05680

Також 5-м працівникам було присвоєно звання «Ветеран підприємства».

Наостанок керівник «Черкасиелектротрансу» зауважив, що підприємство і надалі покращуватиме якість надаваних послуг на ринку пасажирських перевезень.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить