Черкаська бодібілдерка поділилася секретами своєї спортивної форми з Катериною Осадчою (ВІДЕО)

Черкаська бодібілдерка поділилася секретами своєї спортивної форми з Катериною Осадчою (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Нещодавно черкаська спортсменка Оксана Оробець здобула перемогу на «Arnold Classic Europe IFBB Elite Pro Show 2019». Тоді ж вона отримала головний трофей та чек на 5000 доларів США з рук легендарного актора та спортсмена Арнольда Шварценнегера. Під час розмови із відомою телеведучою Катериною Осадчою черкаська спортсменка розповіла, яким має бути ідеальний чоловік та в чому полягає секрет спортивної форми. Про це йдеться у телепрограмі «Світське життя».

- Оксано, Ви відома українська бодібілдерка. Не так давно Ви виграли змагання, що влаштовує і в Америці, і в Європі Арнольд Шварценнегер. Як воно отримувати нагороду з рук відомого актора і кумира?

- Наразі Арнольд Шварценнегер є легендою спорту, а саме бодібілдингу. Дуже почесно особисто отримувати нагороду з його рук.

- Що Ви їсте напередодні змагань і скільки?

- Цього року я вирішила спробувати кето-дієту. Потрібно їісти дуже багато жирів і  білків. 45 днів вживання білків і жирів, 10-15 тренувань на тиждень і ви чемпіон. Але в жодному разі не можна їсти каші. За декілька днів забирається вода, тому що тіло має бути сухим. Не їсти — це не проблема. Проблема — це коли не можна пити і треба виконувати якесь фізичне навантаження. От це найважче.

- Чи є у Вас чоловік і діти?

- Я розлучена.

- Чи не бояться чоловіки знайомитися з Вами, враховуючи вашу силу?

- Сильний чоловік не боїться сильної жінки. Зараз дуже багато сильних жінок, які хочуть реалізовувати себе і не залежати від чоловіків. Мені не важливо який вигляд має людина, якщо це ніяк не впливає на здоров’я. Найважливіше — це розум і те, які цінності має людина.

Детальніше дивіться у телепрограмі:

First1

Можливо Вас зацікавить