Черкаські дошкільнята спробували себе у ролі школярів

Черкаські дошкільнята спробували себе у ролі школярів
в Новини

Вже п’ятий рік поспіль ЗОШ№32 проводить для майбутніх першокласників сюжетно-рольову гру «Школярик», під час якої діти можуть не лише познайомитись з навчальним закладом, але і вперше посидіти за шкільною партою та відвідати свій перший урок.

– Освіта – це єдине ціле і між дошкільною та загальною освітою має бути наступництво. Для малечі сьогодні ми провели справжній урок, тому вони мали змогу відчути себе школярами, – говорить директор ЗОШ №32 Ірина Овчаренко. – Ми запросили до участі всі садочки Південно-західного району, сьогодні на свято завітало більше 130 малят.

DSC03492

Спонсором проведення свята виступив черкаський підприємець Араік Мкртчян, який вже багато років опікується цим навчальним закладом.

– Садочок і школа – найщасливіший період в житті кожної людини, тому хочеться аби ці роки діти згадували з задоволенням і приємною усмішкою. Майбутнім школярам хочу побажати успіхів, а батькам – терпіння, – говорить Араік Рафікович.

DSC03467

Після першого уроку та розважальної програми, яку для малечі підготували учні школи, всі дошкільнята отримали подарунки.

DSC03504

DSC03508

DSC03537