Черкаська поліцейська отримала догану за куріння в громадському місці

У Черкасах п'яний водій маршрутки возив пасажирів
besplatka_728_90_ukr

Стосовно події, яка сталась 9 червня, близько 20:00 в районі черкаського Палацу молоді, відео якої було поширено в соцмережах та набрало досить негативного суспільного обговорення щодо поведінки окремих працівників патрульної поліції — керівництвом УПП проведено службове розслідування. Про це повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбуці» начальник Патрульної поліції Черкаської області Олександр Кокоба.

«Ураховуючи обтяжуючі та пом’якшувальні обставини, а саме: ряд позитивних клопотань, клопотання керівництва військового комісаріату області, позитивну рекомендацію колег по службі, відсутність попередніх стягнень, а саме основне — це відзнака у вигляді медалі за “Жертовність і Любов до України” від Філарета за врятоване життя жінки, яка була вручена патрульній напередодні — на обох працівників екіпажу було накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Командиру роти №3 — зауваження. Заступнику командира батальону — суворо наголошено» — повідомив у дописі Олександр Кокоба.

62358123_229682494656322_4126169566529191936_n

Також Кокоба зазначив, що проведено додаткову детальну роз’яснювальну роботу серед особового складу на важливість дотримання норм етичної поведінки поліцейського та дотримання інших нормативних актів які регламентують службову діяльність.

Нагадаємо, що 9 червня, близько 20:00 в районі черкаського Палацу молоді, військовослужбовці проводили оповіщення громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу з метою проходження медичної комісії. У цей час між одним із молодиків та працівницею патрульної виник конфлікт.

На відео, яке опублікували у соцмережі видно, як працівниця патрульної поліції тримає цигарку в руках та, побачивши, що її знімають на відео, почала вибивати телефон у людини, що хотіла зробити їй зауваження.

First1

Можливо Вас зацікавить