“Черкаські Мавпи” здобули третю перемогу в чемпіонаті

6570
Житловий комплекс

22 жовтня у Суперлізі Парі-Матч відбувся єдиний матч ігрового дня. У Кременчузі  місцевий «Кремінь» приймав «Черкаські Мавпи».. Про це повідомляє «Чемпіон»

Черкащани вдруге поспіль грали проти команди нижньої частини турнірної таблиці. Але, як показує статистика, виїзні матчі старту цього сезону для команди Максима Міхельсона дуже важке випробування. З чотирьох матчів на чужому паркеті черкасці виграли лише нервову кінцівку у Кривому Розі.

У першому періоді гості переконливо перемогли 10:25. Другий період став провальним для черкащан – 30:17. На табло – 40:42.Рівний рахунок був зафіксований після третього періода 61:61, проте період був за “Кременем” – 21:19.Рівною була гра у четвертому періоді – 78:78.

Тож долю зустрічі вирішив овертайм, де сильнішими були “Черкаські Мавпи” – 83:87.