Черкаські платники спрямували до бюджету понад 50 мільйонів гривень ПДВ

besplatka_728_90_ukr

За січень цього року від платників податків, які перебувають на податковому обліку у Державній податковій інспекції у м. Черкасах, до Державного бюджету надійшло податку на додану вартість в сумі 50,4 млн грн. Рівень надходжень січня минулого року перевищено на 16 млн грн. Про це повідомив начальник ДПІ м. Черкаси Антон Царюк.

Звертаємо увагу платників ПДВ, що відповідно до Закону України від 21 грудня 2016 року №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» з  01 січня 2017 року введено нову процедуру зупинення реєстрації у ЄРПН податкової накладної (розрахунку коригування) на підставі даних автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризику. Змінені строки реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.

Платники податку матимуть право зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування протягом 365 календарних днів за датою їх складення. Раніше цей термін складав 1095 днів.

Змінені розміри та порядок накладення штрафу за відсутність реєстрації або несвоєчасну реєстрацію податкової накладної (розрахунку коригування).

 Державна податкова інспекція у м. Черкаси

First1

Можливо Вас зацікавить