Черкаські рятувальники знялись у доброчинній фотосесії з безпритульними котиками

3f3d9f842932253b
besplatka_728_90_ukr

Черкаські рятувальники знялись у доброчинній фотосесії з безпритульними котами. Світлини прикрасять календар на наступний 2021-ий рік, а виручені від його продажу кошти передадуть фонду, який стерилізуватиме і лікуватиме тварин. Про це розповів головний фахівець Центру пропаганди УДСНС Костянтин Проценко, повідомляє «Суспільне«.

Спеціальну фотозону для знімання облаштували в одній із місцевих ветклінік. За словами світлярки Анни Веретільник, яка знімає для проєкту, працюють командою: одні відволікають, інші танцюють, треті – шурхотять, аби відволікти увагу тварин.

Рятувальник пожежної частини №2 Олександр Дремлюк у ролі фотомоделі вперше. Розповів, що перед зйомками спілкувався з тваринами індивідуально.

757004133699a636

У кожної із тварин, які беруть участь у зніманні, своя історія. Півторарічну Кісюху, наприклад, взимку забрали з вулиці. Спочатку думали, що вона вагітна, розповіла адміністраторка клініки Валерія Бондаренко. Однак після того, як відвезли кицьку на УЗД, виявилося, що вона просто була товстенькою.

Зі слів Валерії, організували такий соціальний проєкт, аби місто стало дружнім до вуличних тварин, а господарі були більш відповідальними зі своїми улюбленцями. Тому що знайти домівку дорослим кішкам складно, хоч вони стерилізовані й навіть мають паспорт.

Пожежний Владислав Зєнков розповів, що йому зазвичай тварин доводиться рятувати, сьогодні ж він допомагає їм по-іншому.

Участь у фотосесії – добровільна. Спеціальний кастинг для рятувальників не організовували, зазначив Костянтин Проценко.

Після фотосесії організатори проєкту оберуть найвдаліші світлини. По одній на кожен місяць року, зазначила світлярка.

Керівниця черкаського товариства захисту тварин «Друг» Валентина Калініна розповіла, що зоозахисники і волонтери відловлюють і стерилізують безпритульних котів, потім випускають до їхнього звичного середовища. Але з коробками з кошенятами або старими хворими тваринами, яких підкидають, впоратися не сила. Тож, аби влада допомогла впоратися із проблемами безпритульних тварин, проєкт зі стерилізації подадуть на «Громадський бюджет».

Далі в планах – провести фотосесію із собаками з притулку.

Детальніше дивіться у сюжеті:

First1

Можливо Вас зацікавить