Черкаські стрільці вибороли низку нагород чемпіонату України у Вінниці

в Новини

У Вінниці з 1 до 6 серпня відбувся чемпіонат України з кульової стрільби. Черкаські спортсмени показали гарні результати і традиційно опинилися серед переможців змагань. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Максим Хроненко став дворазовим чемпіоном у вправах зі стрільби з малокаліберної зброї. Олексій Культенко виборов дві бронзові нагороди, змагаючись зі спортсменами, на 6 років старшими за нього. Результативно підтримав команду і Денис Охота, завдяки якому команда хлопців посіла 4 місце у вправі МГ-9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки: 60 пострілів з положення лежачи).

Дівчата також показали високі результи: Дар’я Боєва посіла 6 місце у фіналі вправи МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки 3 по 40 з положення лежачи, стоячи та з коліна), Марія Іщенко стала 6-ю у вправі МГ-9. Наймолодша черкаська спортсменка Дарина Дорошенко показала достойний результат, і команда дівчат посіла 10 місце з 16 команд-учасниць.