Черкаські волонтери відвезуть бійцям гуманітарну допомогу

*на фото волонтер Павло Собко

*на фото волонтер Павло Собко

besplatka_728_90_ukr

Черкаські волонтери збирають електрокабелі, будівельні матеріали, утеплювачі та інструменти, щоб відправити українським бійцям. Про це розповів волонтер Павло Собко, повідомляє «Суспільне«.

Чоловік возить гуманітарну допомогу від початку війни на сході. За його словами, бійцям, які захищають Україну, не вистачає також теплого одягу та сіток для маскування.

Школярі з 7-ї школи міста Черкас передали медичні засоби. Містяни зібрали солодощі, медикаменти і теплі речі. Зі слів Павла Собка, за сім років війни на сході охочих допомогти бійцям стало менше, та все ж є ті, хто до цього пункту збору гуманітарну допомогу передає щоразу:

«Днями бабуся перетелефонувала, каже: приїдьте до мене я вам дам кошти на ліки. Приїжджаю до неї, вона вже ледве ходить, їй років 80 і вона дає 1300 гривень».

Нині Павло Собко готується до першої поїздки цього року. З його слів, черкасці передають також листівки та ікони.

«У нас є помічниця із Тального Ірина Козаренко, яка постійно передає на фронт вишиті іконі і кожному солдату молитви. Вона їх сама підписує».

За словами волонтера, частину необхідного вже зібрали, та найнеобхідніше ще треба зібрати.

«Найбільше не вистачає електрокабелів. Також дуже велика потреба у будматеріалах – утеплювачі, пінопласт — щоб не так сиро було в бліндажах, цвяхи, інструменти».

Відвезуть на Схід і буржуйку, щоб військові могли зігрітися. Їх роблять із побутових газових балонів на одному із підприємств міста, розповів черкасець Сергій Гаврих. Чоловік допомагає волонтерам збирати допомогу:

«Для їх виготовлення нам потрібні газові балони. Бійці використовують ці буржуйки і для розігрівання їжі і для обігріву бліндажів».

За словами Павла Собка, заїдуть з передачею до чотирьох бригад, що захищають Україну в Операції об’єднаних сил. Гуманітарну допомогу планують відвезти 15 січня.

First1

Можливо Вас зацікавить