Черкаський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів, які наловили риби майже на 127 тис. грн

Черкаський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів, які наловили риби майже на 127 тис. грн
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні Черкаський рибоохоронний патруль затримав двох браконьєрів, які наловили риби на 126 тис. 545 грн. Інцидент стався на Кременчуцькому водосховищі, в районі Цибульницької затоки поблизу м. Світловодськ Кіровоградської області.

Браконьєри здійснювали незаконний вилов риби з дюралевого човна «Крим» забороненими знаряддями лову – сімома мисиновими сітками (525 метрів). У сітках знаходилась такі види риби: судак – 78 екз., чехоня – 5 екз., білизна – 2 екз., окунь – 1екз., лящ – 20 екз., карась сріблястий – 13 екз., плітка – 65 екз., плоскирка – 261 екз. та синець – 4 екз. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала 40 кг.

Черкаський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів, які наловили риби майже на 127 тис. грн

На осіб складено було протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. На   місце скоєння  правопорушення було викликано працівників Нацполіції для проведення слідчих дій. Розглядається питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.

Нагадаємо, що на Черкащині браконьєри наловили риби на понад 90 тисяч гривень.

За результатами рейдів, які відбулись в період 10 до 15 квітня 2019 року держекоінспекторами та поліцейськими водного патруля, було виявлено та вилучено з води сітки, загальна кількість яких склала 59 штук загальною довжиною близько 4 тисячі 425 метрів. У сітках знаходились риба таких видів: лящ, плітка, карась, плоскирка, сазан, сума завданих збитків незаконними діями невстановлених осіб склала 90 тисяч 212 грн.

Вилучена риба загальною вагою 204 кг передана на подальшу реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до державного бюджету.

First1

Можливо Вас зацікавить