Відсутність працівників і зухвале ставлення відвідувачів: Черкаський зоопарк ризикує залишитися без нових видів тварин

Відсутність працівників і зухвале ставлення відвідувачів: Черкаський зоопарк ризикує залишитися без нових видів тварин
besplatka_728_90_ukr

Невелика кількість працівників та зухвале ставлення відвідувачів до тварин – саме ці проблеми можуть стати причиною того, що Черкаський зоологічний парк може залишитися без нових видів тварин. Про це в ексклюзивному коментарі “ВиЧЕрпно” повідомив директор Черкаського зоологічного парку Євгеній Ван.

- Люди продовжують кидати сміття до вольєрів з тваринами. На території зоопарку ми навіть додали таблички на експозиціях, щоб люди не кидали продукти. Хочу зауважити, що відвідувачів стало менше, а тварини майже адаптувалися після зими, — зазначив Євгеній Ван.

Євгеній Ван зауважив, що нові тварини з’являться у зоопарку до кінця літа лише за умови, якщо у зоопарку буде достатня кількість працівників.

- Наразі у зоопарку немає достатньої кількості працівників, а зарплати дуже маленькі. Якщо ми кажемо про придбання нових видів тварин, то потрібно розуміти, що це додаткові кошти та додатковий час для годування тварин, — зауважив Євгеній Ван.

Також він повідомив, що вже незабаром у зоопарку відбудеться комплектація пар в експозиції копитних тварин:

- Наразі ми будуємо експозицію, яка до кінця літа буде здаватися в експлуатацію. Ми ж не нарощували кількість тварин, коли вони сиділи у маленьких вольєрах, а зараз у них будуть великі вольєри, тому потрібна комплектація. У деяких видів тварин взагалі відсутні самки. Так в оленя плямистого та зубра немає самок. Із зубрами у нас взагалі дуже проблема велика.

Можливо Вас зацікавить