Черкаським енергетикам наразі виплачено 50% заробітної плати листопада 2017-го року

cherkasioblenergo
престо 728_90_ранкова кава

У інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» провели прес-конференцію щодо проблем вітчизняних енергопостачальних компаній. Зокрема, говорили про невиплату заробітної плати працівникам обленерго. Серед спікерів – представники ПАТ «Черкасиобленерго».

Як зазначили у прес-службі підприємства, голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний поінформував, що черкаським енергетикам наразі виплачено 50% заробітної плати листопада місяця 2017-го року, а загальна сума фактичної заборгованості складає біля 85 млн грн.

Нагадаємо, серед усіх енергетичних підприємств, які мають заборгованість із зарплати, черкаське має перспективи подолання кризи. Так, за останні півтора місяці винайдена можливість виплатити тримісячну заборгованість, для товариства відмінені щодобові відрахування з поточного рахунку. Важливо, що стабілізувати стан компанії вдалося в умовах, коли робота комісії НКРЕКП наприкінці минулого року була фактично припинена.

- Порушені пункти п. 3.2. Колективного договору ПАТ «Черкасиобленерго», стаття 24 Закону України «Про оплату праці», стаття 115 Кодексу Законів про Працю України та стаття 43 Конституції України, — зазначив Олександр Григорович. — Що ще треба порушити, щоб була відповідна реакція від держави, адже результату немає півтора року? До такої ситуації призвело те, що Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у межах своїх великих повноважень, встановлює для обленерго спочатку «нульові алгоритми», а потім «щодобові додаткові відрахування» з рахунку підприємства. Які б не були для цього причини, я підкреслюю, які б не були причини, НКРЕКП не повинне встановлювати алгоритм відрахувань коштів, який не дозволяє виплачувати заробітну плату працівникам, які працюють на стратегічному підприємстві з часткою акцій держави на рівні 71%.

 

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить