Черкаським водіям нагадують, що час переходити на зимові шини

shyny
besplatka_728_90_ukr

З погіршенням погодних умов автівки на літніх шинах перетворюються на небезпечний і некерований вид транспорту. Служба автомобільних доріг у Черкаській області застерігає водіїв від небезпеки та просить вчасно змінити літні шини на зимові.

Головним критерієм для сезонної зміни шин є температура повітря. Оптимальною для заміни літньої гуми на зимову є температура на рівні 5 градусів тепла. При цьому вас не повинно бентежити, що вдень повітря може прогрітися і до +10, адже нічні заморозки – нормальне явище для осені.

Фахівці рекомендують міняти шини на літні, коли середньодобова температура перевалила позначку 5-7 градусів тепла. Літня й зимова гума мають зовсім різні характеристики зчеплення. Якщо їздити на літній гумі взимку, коли температура повітря опускається нижче +5-7 градусів, вона «дерев’яніє», втрачає свою ефективність та може призвести до некерованості автомобіля. Водночас, зимова шина має набагато краще зчеплення з дорогою.

Дорожники закликають водіїв не ігнорувати правила безпеки та переходити на зимову гуму уже зараз, а не чекати першої ожеледі, заморозків та снігу.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить