Черкасці просять вирішити питання із негабаритом у місті

5f58e5def0401
besplatka_728_90_ukr

Про ліквідування смітників, утворених у місцях збору негабаритних та будівельних відходів просять жителі міста. Відповідну петицію на сайті міської ради зареєстрував Руслан Зоря.

- У 2019 році виконком Черкаської міської ради встановив новий порядок збору та вивезення негабаритних та будівельних відходів. Були визначені місця збору таких відходів у всіх мікрорайонах міста в безпосередній близькості від житлових будинків. На цих майданчиках були встановлені металеві контейнери для збору негабаритних та будівельних відходів. Однак ці контейнери не мають однієї стінки, внаслідок чого, навіть при невеликому наповненні, сміття постійно висипається за межі контейнеру та розноситься вітром навколо. Крім цього, окремі жителі викидають в ці контейнери звичайне сміття, яке швидко починає гнити, створюючи неприємний сморід, — йдеться у тексті петиції.

Автор закликає переглянути та докорінно змінити порядок поводження з негабаритними та будівельними відходами на території міста Черкаси; запустити програму «Безпечне місто» та встановити відеокамери, аби фіксувати порушення; зобов’язати комунальні підприємства прибирати територію, на якій розташовані їхні контейнери для відходів.

Підтримати петицію можна за покликанням. До кінця збору підписів лишилося 24 дні.

Анна Яворська

First1

Можливо Вас зацікавить