Черкасці просять забезпечити гарячою водою Південно-Західний район

На час ремонтних робіт дві черкаські багатоповерхівки залишаться без води
besplatka_728_90_ukr

Перевести Південно-Західний район на забезпечення гарячою водою за рахунок Черкаської ТЕЦ або автономних бойлерних станцій просять жителі міста. Відповідну петицію на сайті міськради зареєстрував Костянтин Мірошниченко.

- Найбільший житловий район міста Черкаси регулярно залишається  без централізованого гарячого водопостачання. Причиною цього є не тільки технічний стан комунікацій,  а й небажання витрачати газ на підігрів окремо від опалення. Мешканці мікрорайону змушені встановлювати бойлери, що призводить до збільшення витрат на електричну енергію та навантаження на внутрішньобудинкові  мережі , — йдеться у тексті петиції.

Підтримати петицію можна за покликанням. До кінця збору підписів залишилося 11 днів.

Додамо, що 150 мільйонів гривень планують вкласти у заміну мережі у Південно-Західному районі Черкас. Такий інвестиційний проєкт запланований на наступний рік. Реконструкція відбуватиметься найсучаснішим методом, запевняє він. Необхідність заміни мережі продиктована абсолютною зношеністю труб у районі.

Наразі ж у районі через пориви знову латають зношені труби. Завтра буде підключення ПЗР до теплоносія і жителі мають отримати гарячу воду.

Анна Яворська

First1

Можливо Вас зацікавить