Черкасців просять розказати чи довіряють вони поліції

«Рівність не народжується за наказом»: чи існує гендерний паритет в правоохоронній системі Черкащини?
besplatka_728_90_ukr

8 червня представники комітетів самоорганізації населення спільно з дільничними міста відвідали робочу зустріч для презентації проекту, який має допомогти черкасцям розібратися у функціях поліції.

Проект має назву «Безпечна громада – спільна відповідальність» та покликаний посилити рівень довіри населення до патрульної та дільничної поліції та підвищити знання черкасців про роль, права та обов’язки поліції.

IMG_0402

У Черкасах проект реалізовує БО «Від серця до серця» у партнерстві з поліцією та Черкаською міською радою за фінансової підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади».

IMG_0403

«Реформа поліції – це одна з гучних подій у нашій країні. Та чи змінилось насправді ставлення громадян до поліції, чи стали більше довіряти і взагалі, чи розуміють як працює патрульна поліція, як швидко вона має приїжджати на виклик і які дії повинна вчинювати? Тому хочемо спільно із комітетами самоорганізації населення провести інформаційні заходи, щоб підвищити знання черкащан про функції патрульної та дільничної поліції та посилити довіру до цих структур», — розповідає Марина Здоровець, керівниця проекту.

Першим етапом проекту є анкетування жителів. Організатори просять черкащан взяти участь в опитуванні: https://goo.gl/Xa6wiX Результати дослідження допоможуть покращити роботу поліції.

IMG_0413

За інформацією ЧБО «Від серця до серця»

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить