Черкасця звинувачують в наданні суду неправдивих показань як свідка

sud-vagy-terezy
besplatka_728_90_ukr

Житель Черкащини у залі одного із судів м. Черкаси, під час судового слідства у кримінальному провадженні стосовно двох осіб, які обвинувачуються у придбанні, зберіганні та збуті наркотичних і психотропних речовин, надав неправдиві показання як свідок, на користь свого знайомого, з метою уникнення ним кримінальної відповідальності, чим штучно створив докази захисту, які виключають причетність одного з обвинувачених до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом надання суду завідомо неправдивих показань як свідка, поєднаних зі штучним створенням доказів захисту, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 384 Кримінального кодексу України.

За результатами досудового розслідування вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного рішення.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 384 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Про це інформує прес-служба прокуратури Черкаської області

Можливо Вас зацікавить