Чернецький пояснив, кому, на його думку, потрібен «Салют» (ВІДЕО)

Без імені

Днями гостем студії «Вичерпно» став голова фракції «БПП-Солідарність» у Черкаській міськраді Костянтин Чернецький. Мова йшла про ситуацію в міській раді, анонсований міським головою розпуск міськради та можливий імпічмент Анатолію Бондаренку. 

Серед іншого депутат згадав про свою нещодавню суперечку з міським головою на одній із останніх сесій міськради. Сталася вона через ситуацію довкола кінотеатру «Салют». Тоді міський голова звернувся до Чернецького із пропозицію передати цю будівлю на баланс ЦДЮТ.

- Там усе надзвичайно просто. Є цікаве місце, є якісь бізнес-інтереси, і, відповідно, хтось вирішив максимально все робити для розірвання договору, який діє до 2026-го року, — висловив свою думку депутат. — Коли міський голова мені щось закидає, то він, мабуть, і не знає, що депутат Чернецький не має жодного відношення до «Салюту», де-юре. Я відповідаю, бо там моя мати, і коли він брався в оренду, я ще ходив у школу. Тоді це було розвалене приміщення, у нього були вкладені значні кошти.

За словами Чернецького, жодних порушень там немає і оренда сплачується вчасно. Привід, на його думку, штучно сформований. Директор ЦДЮТ Олег Забєлін, каже він, має там свої інтереси, а саме землю, на якій замість «Салюту» зможе побудувати те, що його цікавить.

- Він пише листа міському голові, що діткам немає де танцювати. Я ще на сесії запропонував піти міському голові в «Салют» і потанцювати. Як  би він це там робив? — поцікавився Чернецький.

На думку депутата, якщо дітям справді потрібне місце для танців, для цього краще б підійшло приміщення в кінотеатрі «Україна», де колись був нічний клуб.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить