Вуличний концерт та велопрогулянка з письменником: чим дивуватиме Черкаський книжковий фестиваль

Вуличний концерт та велопрогулянка з письменником: чим дивуватиме Черкаський книжковий фестиваль
besplatka_728_90_ukr

Уже цього тижня у Черкасах відбудеться найочікуваніша подія осені. Понад рік містяни чекали на відкриття третього Черкаського книжкового фестивалю, який триватиме з 11 до 13 жовтня. Організатори підготували для черкащан багато цікавих родзинок та заходів, які не залишать байдужими нікого.

Директорка фестивалю Людмила Фіть розповідає, що цього року надзвичайно велика кількість видавців виявила бажання взяти участь у заході:

- До нас завітають 53 видавці. Хочеться, щоб у майбутньому Черкаси отримали статус міста, в якому люблять читати книги. Для мене особливим викликом цьогорічного фестивалю стало те, що черкащани зможуть одними із перших потрапити на презентації книг від провідних українських письменників.

Читайте також: Етно-вечірка та кулінарні балачки:

містян запрошують на Черкаський книжковий фестиваль (ПРОГРАМА)

За її словами, однією із родзинок Черкаського книжкового фестивалю стане зустріч з Вахтангом Кіпіані, українським журналістом, істориком, головним редактором інтернет-видання «Історична правда» та викладачем магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові.

- У нього все розписано похвилинно. Одразу після фестивалю він летить до Америки. Домовитися з Вахтангом Кіпіані про участь у Черкаському книжковому фестивалі вдалося на Львівському форумі видавців, — зазначила Людмила Фіть.

Загалом же на книжковий фестиваль завітає близько 100 авторів.

Вуличний концерт та велопрогулянка з письменником: чим дивуватиме Черкаський книжковий фестиваль

Фото: «ВиЧЕрпно»

Варто зауважити, що на черкащан очікують багато цікавих заходів, а саме: поетичні читання із Сергієм Жаданом, розмова про демократію із журналістом каналу «ICTV» Вадимом Карп’яком, велопрогулянка із Маркіяном Прохаськом, вуличний концерт від братів Капранових, презентація роману з доповненою реальністю від Макса Кідрука, етно-вечірка з Дарою Корній, концерт гуртів «DRUMТИАТР» та «Жадан і Собаки».

- Усі охочі черкащани зможуть подискутувати про політику із Вадимом Карп’яком, а також відвідати етно-вечірку від Дари Корній. Тут відбудуться майстер-класи зі створення ляльки-мотанки та показ костюмів у міфологічному стилі. Кожен зможе створити свій фантастично-міфологічний образ, — наголосив координатор локацій Олександр Скалига.

Зі свого боку очільниця ГО «Книжковий Маестро» Юлія Чабаненко підкреслила, що на містян чекають цікавинки і на локаціях Черкаського книжкового фестивалю:

- Організатори підготували оригінальну арт-зону для тих людей, які попри все залишаються великими мрійниками. Також буде облаштоване колесо із назвами книг, де кожен зможе витягнути листочок і отримати пораду щодо того, яку книгу треба прочитати або придбати.

First1

Можливо Вас зацікавить