Члени виконкому перенесли розгляд економічно обгрунтованого тарифу для Черкасиелектротрансу

Черкащани просять запустити тролейбус, який курсуватиме з Південно-Західного району
besplatka_728_90_ukr

Члени виконкому перенесли питання про встановлення економічно обгрунтованого тарифу для КП «Черкасиелектротранс» на наступне засідання виконкому. Наразі вони не дійшли згоди, яким же має бути цей тариф. Передає з місця події кореспондент «ВиЧЕрпно».

Згідно попередніх розрахунків комунального підприємства, він мав складати 5,27 грн, однак згодом був перерахований і зменшений до 5,19 грн. Зокрема, в тариф були помилоково закладені витрати на купівлю шин і спеціальний рейс на «Азот».

Зі свого боку департамент економіки порахував економічно обгрунтований тариф на рівні 4,69 грн.

У зв’язку з тим, що не був затверджений економічно обгрунтований тариф, члени виконкому не розглядали і фінансовий план підприємства, оскільки він закладається в його основу.

Керівниця фінансового відділу «Черкасиелектротрансу» Наталія Кучер зауважила, що в інших містах уже підвищили вартість проїзду в тролейбусах.

Відзначимо, наразі економічно обгрунтований тариф затверджений на рівні 4 грн, фактично ж черкасці сплачують за проїзд 3 грн, різницю у тарифі компенсує міська рада.

Нагадаємо, що на підприємстві склалася критична ситуація внаслідок того, що депутати міської ради не внесли зміни до Програми підтримки електротрансу на 2020 рік. Через це працівники КП не отримують заробітну плату. 15 січня підприємство можуть відключити від електропостачання за борги, якщо ж до 20 січня підприємство не сплатить податки на заробітну плату – штраф може сягнути пів мільйона гривень.

Читайте також: Депутати розглядають можливість безкоштовного проїзду в тролейбусах для всіх черкащан

First1

Можливо Вас зацікавить