Чоловік у своєму дачному будинку зберігав майже 38 кг коноплі

konoplya
besplatka_728_90_ukr

Фото тематичне

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, а саме незаконне придбання та зберігання особливо небезпечного наркотичного засобу в особливо великих розмірах, з метою збуту.

В ході досудового розслідування встановлено, що 34-річний житель м. Черкаси в кінці вересня 2018 року незаконно, перебуваючи на земельній ділянці, що розташована на прилеглій території до дачної ділянки незаконно придбав, зірвавши рослини, які являються особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, загальною массою 37087.3 г, які в подальшому переніс до свого дачного будинку, який розташований в одному із сіл Золотоніського району та зберігав з метою збуту до моменту виявлення та вилучення під час обшуку працівниками Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Золотоніського міськрайонного суду, дівчині загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років.

Золотоніська місцева прокуратура

Можливо Вас зацікавить