Чоловіка, який зґвалтував бабусю, посадять на понад 8 років

На Черкащині чоловіка, який обкрадав будинки та автівки, засуджено майже до семи років в'язниці
besplatka_728_90_ukr

16 січня 2014 року п’яний чоловік проник у будинок в с. Петраківка Катеринопільського району та зґвалтував жінку похилого віку, потім викрав у потерпілої гроші. Суд засудив злочинця до остаточного покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 10 місяців.

16.01.2014 року близько першої години ночі, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, повторно, умисно з метою зґвалтування потерпілої (особа похилого віку) прибув до належного останній житлового будинку, який розташований в с. Петраківка Катеринопільського району. Через отвір який утворився, внаслідок розбиття останнім шибки у вікні вказаного будинку, проник у його середину. Після чого умисно, з метою задоволення статевої пристрасті, застосовуючи погрози фізичного насильства схопив потерпілу за руки та утримував до подолання опору з боку останньої. Після цього змусив потерпілу пройти до спальної кімнати будинку та лягти на ліжко, де знявши з потерпілої нижню білизну, всупереч її волі, вчинив з останньою насильницькі статеві зносини в природній формі.

Він же, цього ж дня близько 01 години 30 хвилин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та знаходячись у середині будинку потерпілої, завершивши насильницькі статеві зносини, відкрито заволодів грошовими коштами у сумі 800 гривень, які на праві власності належали потерпілій.

За вказаними фактами суд першої інстанції в 2017 році засудив чоловіка до реальної міри покарання, у вигляді позбавлення волі. Відповідно до рішення апеляційного суду Черкаської області справу направлено на новий судовий розгляд.

За результатами нового судового розгляду в іншому складі суду, суд на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення засудив гвалтівника за ч.2 ст.152 КК України (зґвалтування вчинене повторно) та за ч.1 ст.186 КК України (грабіж) до остаточного покарання у виді позбавлення волі на строк 8 років 10 місяців, та який в судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю та щиро розкаявся.

Публічне обвинувачення підтримували працівники Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури. На цей час вирок набрав законної сили.

Про це інформує Звенигородська місцева прокуратура

First1

Можливо Вас зацікавить