«Вона побила мене лозиною»: чому мати Олега Винника розлучила сина з його першим коханням (ВІДЕО)

"Вона побила мене лозиною": чому мати Олега Винника розлучила сина з його першим коханням (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Він зірка світового масштабу. Відомий співак з Черкащини Олегом Винником є кумиром мільйонів шанувальниць, однак пісні і навіть концерти присвячує своїй мамі, яка розгледіла талант і неймовірний потенціал свого сина. У телепрограмі «Ранок з Україною» зірковий черкащанин розповів про своє перше захоплення та чому мати розлучила Олега Винника з його першим коханням.

Співак ніколи не соромився, що народився у селі Червоний кут, що на Черкащині. Олега взагалі ніколи ні до чого не змушували, а мама дозволяла гуляти до ночі.

- Я дуже вдячний мамі, яка мене ніколи не карала і підтримувала в усьому, — розповідає співак.

Але трапилася історія, коли Олег Винник свою всерозуміючу маму таки довів до крайнощів. У 14 років хлопець зациклився на купівлі мотоцикла, та батьки боялися за життя сина, тож категорично йому відмовили. У відповідь на це хлопець оголосив голодування.

- Я тиждень не їв і мати не втрималась. Вона побила мене лозиною. Шрам не міг зійти місяць, — зазначив Олег Винник.

Більше з мамою співак не конфліктував, і навіть тоді, коли мама відрадила його від першого кохання.

- Мама зрозуміла, що я хочу одружитися і відчула, що це не той випадок. Вона відвела мене від цього. Я дуже вдячний їй за це, оскільки тоді був дуже молодим і не розумів багато речей. Вона завжди хотіла, щоб я вирвався з села. Вона хотіла кращої долі для мене, — підкреслив зірковий черкащанин.

Детальніше дивіться у cюжеті:

First1

Можливо Вас зацікавить