Чому жителі Південно-Західного району досі залишаються без гарячої води (ВІДЕО)

Чому жителі Південно-Західного району досі залишаються без гарячої води (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

КП «Черкаситеплокомуненерго» ще 10 днів тому було готове подати гарячу воду у домівки жителів Південно-Західного району міста Черкаси. Однак через велику кількість поривів на мережі, яку обслуговує Черкаська ТЕЦ, не мають технічної можливості це зробити. Тож наразі терміни подачі теплоносія в ПЗР невідомі.

- Відповідно до графіку гідравлічних випробувань є великі проблеми у зв’язку з тим, що Черкаська ТЕЦ не може якісно виконати гідравлічні випробування і транспортувати гарячу воду до мереж, — наголосив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

У свою чергу керівник КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась зауважив, що наразі невідомо, коли у жителів Південно-Західного району з’явиться гаряча вода:

- Південно-Західний район закільцьований у спільну мережу. Подати теплоносій, коли, наприклад, ми відремонтували свої мережі, а є пориви на мережі Черкаської ТЕЦ — технічно неможливо. На сьогоднішній день «Черкаситеплокомуненерго» виконало всі ремонтні роботи і готове подати теплоносій в ПЗР. Однак через велику кількість поривів на мережі Черкаської ТЕЦ, вони не можуть це зробити.

Також міський голова Черкас Анатолій Бондаренко додав:

- Якщо у Черкаської ТЕЦ немає бригад і вони не дотримуються графіка, то, можливо, ми самі обслуговуватимемо ці мережі.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить