Чорнобаївські спортсмени СК «ВІКІНГ» виступили на Чемпіонаті України

1
besplatka_728_90_ukr

24-26 липня в Києві відбувся один із найбільш рейтингових і масових турнірів змагального сезону силового триборства — Чемпіонат України — 2020 із пауерліфтингу та окремих вправ UPC, де проходив відбір на Чемпіонат Європи 2020 GPA/IPO.

Одним із гостей турніру став президент СК «ВІКІНГ», Григорій Душейко, меценат проведення Чемпіонату Світу з пауерліфтингу GPA-IPO 2018 в Україні. У вітальному слові він зазначив, що Україна славиться своїми спортивними талантами. Має їх і Чорнобаївський край, який із гордістю представляє спортивний клуб «ВІКІНГ» рівняючись на своїх земляків: славетного, легендарного борця, чемпіона-чемпіонів І.М.Піддубного та олімпійського чемпіона А.І.Хіміча.

Григорій Петрович особисто підтримував команду, мотивуючи спортсменів на високі результати. Цього разу чорнобаївці представили свій клуб із чотирнадцяти спортсменів у двадцяти номінаціях. За результатами яких, серед 242-х учасників Чемпіонату, абсолютно всі посіли призові місця і вибороли двадцять чотири нагорорди: сімнадцять золотих, дві срібних, одну бронзову та взяли чотири Абсолютні першості.

2

Попри складну епідеміологічну ситуацію усі учасники команди вкотре довели високий рівень підготовки, та підтвердили, що вони є одним з кращих клубів України.

Команда представила найбільшу кількість спортсменів на турнірі. Завдяки чіткому керівництві команда займає лідируючі позиції серед силових команд України. А завдяки постійній підтримці президента команди Григорія Душека, який впродовж двох років, повністю фінансує клуб, спортсмени здобувають перемоги.

3

Наразі команда вже почала підготовку до Чемпіонату Європи, який відбудеться 14-15 листопада в м. Київ, де за перемогу боротимуться топові спортсмени з усього світу.

Наступний свій старт команда проведе 19 вересня 2020 року в м. Миронівка, де відбудеться грандіозний та запеклий турнір із призовим фондом у 50 тисяч гривень — Кубок Мирона II.