Чорнобаївські «Вікінги» повернулися з Чемпіонату світу переможцями

3.
besplatka_728_90_ukr

Чорнобаївські «ВІКІНГи» гідно представили свій клуб на Чемпіонаті світу GPA-IPO 2018 з пауерліфтингу, силового двоборства, жиму лежачи та станової тяги, який нещодавно відбувся у Києві.

Семеро спортсменів вперше випробовували свої сили на змаганнях такого високого рівня за значимістю і рангом й повернулися додому в нових для себе титулах — Чемпіонів Світу.

Участь у цих престижних змаганнях взяло понад 380 учасників, які виступали у 624 номінаціях, серед яких представники багатьох країн: Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших.

Не одній з країн за всі часи проведення турніру не вдалося зібрати такої великої  кількості  учасників силових видів спорту на одному помості. Аби вкотре надихнути чорнобаївських атлетів на нові успіхи та гідно представити свою команду, до столиці приїхав президент спортивного клубу «ВІКІНГ»  Григорій Душейко, головний меценат проведення чемпіонату Світу.

1

Звертаючись на святі сили до спортсменів тренерів та вболівальників, Григорій Петрович зазначив, що пауерліфтинг, як один із найважчих видів спорту продовжує жити. Молоді люди хочуть розвиватися, виховуватися спортивними, сильними, щоб в подальшому захищати честь країни. Пан Григорій побажав, щоб Чемпіонат світу для кожного учасника став яскравою подією, яка запам’ятається прекрасними враженнями, чудовим настроєм, дружніми спілкуваннями та спортивними успіхами.

«Бажаю всім учасникам Чемпіонату світу завжди демонструвати найкращі результати для того, щоб у запеклій, безкомпромісній, спортивній боротьбі завжди визначати тільки найсильніших. Зичу вам молодості, здоров’я терпіння, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог. Слава Україні! — привітав спортсменів Григорій Душейко».

А далі чорнобаївці, один змінюючи іншого, вступали в бій за досягнення найкращих результатів та демонстрували вдалі спроби встановлення рекордів України, Європи та Світу. Чудова фізична підготовка та жага до перемоги також забезпечили спортсменам СК “ВІКІНГ” високі результати. Вони побили власні рекорди, а значить, піднялися на одну сходинку вище у своєму саморозвитку.

Тож, взявши участь в дев’яти вправах, у своїх вагових та вікових категоріях, вибороли вісім золотих, одну срібну та одну нагороду в абсолютній світовій першості і показали наступні результати:

Валентин Гонтар, капітан команди (МСМК):

- пауерліфтинг до 82,5 кг — 1 місце (сума 655 кг);

- по вправах: присідання 240 кг, жим 150 кг, станова тяга 265 кг;

- пауерліфтинг — абсолютна першість серед усіх вагових категорій — 3 місце;

- станова тяга до 82,5 кг — 2 місце (265 кг).

Вадим  Гришко (МСМК):

- підйом штанги на біцепс до 67,5 кг — 1 мiсце (62,5 кг).

Віталій Раковський (МС):

- підйом штанги на біцепс до 82,5 кг — 1 мiсце (70 кг).

Олексій Жадько (КМС):

- двоборство (Push & Pull) до 100 кг — 1 місце (сума 357,5 кг);

по вправах: жим 137,5 кг, станова тяга 220 кг.

Вражають досягнення і юних атлетів:

Денис Микульський, 14 років:

- станова тяга до 82,5 кг — 1 місце (185 кг Teen 13-15);

Спортсмен виконав три рекорди: України, Європи та світу.

Марія Карпич, 15 років (КМС):

- екстремальний жим штанги вагою 25 кг — 1 місце (83 повторення Teen 13-15);

- виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу (МСМК).

Віта Зоря, 14 років (МСМК):

- підйом штанги на біцепс до 60 кг — 1 мiсце (35 кг Teen 13-15);

- екстремальний жим штанги вагою 35 кг — 1 місце (57 повторень Teen 13-15);

- встановила Рекорд України й виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу (МСМК).

2 підпис до фото

Зліва  на право: чемпіон Світу з пауерліфтингу, капітан команди СК «ВІКІНГ» Валентин Гонтар, Президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей та головний меценат чемпіонату Світу 2018 Григорій Душейко з сім’єю

Після підбиття підсумків та нагородження Президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей подякував представникам усіх країн, які взяли участь у змаганнях, усім членам організаційного комітету, суддям, спонсорам, зокрема, Григорію Душейку за надану підтримку для того, аби свято сили пройшло на найвищому рівні.

Загалом, поїздкою спортсмени залишилися задоволені. За словами Валентина Гонтара, капітана спортивного клубу, 2018 рік став для  команди  рясним на перемоги. Спортсмени розповіли, що рівень суперників на Чемпіонаті був дуже сильний та серйозний, але вони ретельно готувалися до такої головної події в їхньому житті, до важкого протистояння й кожного дня тренувалися покладавшись лише на власні сили. Спортсмени згадали, як починали відвідувати спортивний зал задля того, щоб мати гарну фізичну форму. Ніхто тоді й не мріяв про участь у змаганнях та спортивні здобутки. Але коли об’єдналися в одну команду, пауерліфтинг став для них найбільшим зхопленням, до якого відносяться серйозно — ставлять перед собою нові завдання, випробовуючи можливості свого організму.

Матеріал підготували Ніна Семенова, Валентина Згура

First1

Можливо Вас зацікавить