Де нам тренувати дітей? — на виконкомі вимагали ввести в експлуатацію гімнастичний зал

Де нам тренувати дітей? - на виконкомі вимагали ввести в експлуатацію гімнастичний зал
besplatka_728_90_ukr

З вимогою ввести в експлуатацію гімнастичні зали, які розташовуються в колишньому кінотеатрі » Мир» , прийшли на виконком тренери та батьки, діти яких займаються у ДЮСШ «Спартак».

- Досі не введене в експлуатацію приміщення колишнього кінотеатру «Мир», не можуть приступити до роботи ні тренери, ні наші діти. Наразі зривається підготовка до змагань. Ми хочемо зрозуміти, чому зриваються заняття. Минулого вересня урочисто цей зал відкрили, але віз і нині там. Ми просимо нарешті ввести в експлуатацію будівлю, — звернулася до членів виконкому голова батьківського комітету ДЮСШ «Спартак» Тетяна Олександрова.

Тетяна Олександрова Фото: "ВиЧЕрпно"

Тетяна Олександрова
Фото: «ВиЧЕрпно»

Представники батьківського комітету передали лист-звернення до міського голови.

- Де нам тренувати дітей? — звернулися до членів виконкому тренери. — 360 дітей без тренувань. Ми без роботи.

Тренери Фото: "ВиЧЕрпно"

Тренери
Фото: «ВиЧЕрпно»

У свою чергу директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов відзначив, що наразі відсутня проектно-кошторисна документація, що і не дозволяє ввести будівлю в експлуатацію. З цього приводу вони звернулися до правоохоронних органів.

Представники ДЮСШ попросили надати їм письмовий дозвіл на заняття в цій будівлі, оскільки, на їх думку, будівля безпечна і проблема полягає лише у відсутності документів.

- Як посадова особа, я не можу допустити дітей до заняття в будівлю, яка не здана в експлуатацію, — сказав Воронов.

У свою чергу міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення провести службове розслідування і до моменту його завершення відсторонити осіб, які причетні до цієї справи.

- Наразі потрібно вирішити питання, щоб діти таки займалися в школі, — сказав Анатолій Бондаренко і передав представникам ДЮСШ минулорічне безстрокове рішення виконкому, яким дозволялося займатися в гімнастичних залах.

Нагадаємо, ще у вересні минулого року було урочисте відкриття цього приміщення, однак воно досі не введене в експлуатацію через відсутність документів.

Черкаський міський гімнастичний комплекс вміщує зал гімнастики, зал фізичної підготовки, великий зал для проведення міських та обласних змагань. Реконструкція приміщення відбувалася близько трьох років. Починаючи з 2016 року на внутрішній та зовнішній ремонт будівлі пішло понад 10 млн грн. З них було задіяно коштів як державного – 55%, так і міського бюджету – 45%. Разом із закупівлею всього необхідного обладнання загальна сума витрат становить 14,5 млн грн.

First1

Можливо Вас зацікавить