«Дехто намагається лобіювати інший проєкт», — Роман Боднар про «Безпечну Черкащину»

Боднар

Боднар

besplatka_728_90_ukr

Обласна рада вже виділила обіцяних 3 млн грн на реалізацію проєкту «Безпечна Черкащина». Оскільки проєкт фінансується спільно з обласного та міського бюждету Черкас, своє слово має сказати і влада міста. Загальна вартість «Безпечної Черкащини» наразі становить близько 8 млн грн та має більшою мірою покрити камерами місто Черкаси.

- Включилися інші механізми і дехто намагається лобіювати інший проєкт. Зокрема, встановлення камер у школах міста. Я не буду більше коментувати, але вартість їхнього проєкту 7 млн грн. Хтось хоче пролобіювати рішення про встановлення камер у школах за 7 млн, замість того, щоб за 8 млн грн зробити все місто, — прокоментував затримку із фінансуванням із боку міста Роман Боднар.

За словами голови ОДА, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко підтримує реалізацію проєкту «Безпечна Черкащина», але рішення має бути за міською радою:

- Ми чекаємо рішення від міської ради про співфінансування. Зі свого боку, ми ухвалили рішення три місяці тому.  Тендер має проводити ГУНП, ми до цього не причетні.

Роман Боднар переконаний, що встановлення камер по місту збільшить відсоток розкриття злочинів до 30.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить