Декілька сотень випускниів ЧДТУ отримали дипломи спеціалістів (ФОТО)

DSC07107
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні в Черкаському державному технологічному університеті свято випускників: вручення дипломів про закінчення освіти.

З університету цього року випустились 760 студентів, з них за освітнім ступенем бакалавр  — 25 осіб, за освітнім ступенем магістр —  735 осіб. Серед них 35 іноземних студентів. Дипломи з відзнакою отримали 193 особи.

DSC07112

- Сьогодні в нас радісний і сумний день одночасно. Радісний, адже ми вкотре випускаємо кваліфікованих спеціалістів, сумний, що ми прощаємося з ними. Ми віримо, що наші студенти з гордістю носитимуть звання «випускник Черкаського державного технологічного університету». Вірю в те, що ви найкращі. Дякую, що були разом з нами! – звернувся до випускників ректор університету Олег Григор.

DSC07133

Олег Олександрович вручив почесні грамоти ЧДТУ випускникам-активістам: відмінникам навчання, активним учасникам різноманітних конкурсів, проектів, олімпіад, студентських наукових конференцій.

DSC07139

DSC07152

DSC07157

Іван Іскімжі, який із 2015-го року бере активну участь в громадському житті університету і міста Черкаси, звернувся із подяками до батьків, викладачів, ректора університету, які надихали на навчання та стимулювали бути кращим протягом усіх 5 років.

- Особливістю нашого університету є те, що він дає реалізувати себе так, як ти хочеш. Хочеш закордонні поїздки – будь ласка, хочеш в Студраду – будь ласка. Все, що ти хочеш. Той, хто скористався цими можливостями – ви красунчики. Я думаю, ми максимально адаптували себе до дорослого життя, — сказав Іван Іскімжі.

DSC07166

Згодом ректор університету разом із представниками поліції – начальником УПП у Черкаській області Олександром Кокобою та начальником Управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Іваном Давиденком, а також генеральним директором  Черкаської телерадіокомпанії «Ільдана» Михайлом Калініченком, які теж долучились до привітань випускників, вручили їм дипломи про отримання спеціальності.

DSC07207

DSC07193

DSC07209

Переповнений емоціями випускник одного із факультетів університету розповів усім присутнім, що сьогоднішнім днем він та інші випускники завершують сторінку свого університетського життя і розпочинають нову — не менш цікаву та захоплюючу.

DSC07222

Довідково: Черкаський державний технологічний університет на сьогодні є одним із провідних державних навчальних закладів України, який готує висококваліфікованих фахівців для багатьох галузей економіки й народного господарства, науково-дослідних і виробничих організацій та установ держави.

Заклад має 59-річну історію свого розвитку. В ЧДТУ нині навчається більше ніж 4 тисячі студентів. Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами об’єднав молодь з 20 країн світу.

В ЧДТУ з 1988 року ведеться підготовка фахівців і наукових кадрів для іноземних держав. В університеті здобувають вищу освіту громадяни Європи, Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.

До складу ЧДТУ  входять 7 факультетів, 40 кафедр. Здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за  сорока спеціальностями освітнього ступеня бакалавр, за тридцятьма чотирма спеціальностями освітнього ступеня магістр та одинадцятьма  спеціальностями освітньо-наукового ступеня доктор філософії.

Серед випускників ЧДТУ є народні депутати, політичні діячі, відомі науковці, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності.

В університеті проводиться значна робота зі співробітництва із закордонними науковими центрами й організаціями. На сьогодні наш навчальний заклад має партнерські стосунки з 30 навчальними закладами й науковими установами Європи, Америки, Азії.

Університетом укладено понад 40 договорів про науково-технічне та культурне співробітництво. ЧДТУ постійно бере участь у програмах Європейського Союзу ERASMUS+, HORIZON 2020, що реалізуються Британською Радою та USA ID.

DSC07227

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить