День із життя нескорених — Холодноярський фестиваль (ФОТОРЕПОРТАЖ)

holodnyj jar 21
престо 728_90_ранкова кава

Гості з різних куточків України, море драйву, позитиву та нових знань про історію та культуру України — так на Черкащині, в селі Грушківка Кам’янського району пройшли три дні фестивалю нескореної нації «Холодний Яр», який вже втретє проходить в самому центрі України. Фестиваль носить націоналістичний, інформаційно-просвітницький характер, який об’єднує справжніх патріотів України. 

За ці дні поринути у фестивальний дух змогли тисячі відвідувачів, які мали змогу відвідати різноманітні пізнавальні локації; насолодитися живим звуком у виконанні українських гуртів, таких як  Тартак, Тінь Сонця, Залізний хрест, ДримбаДаДзига, Go-a, Натоліч, Новимнийкудень, ВІЙ, JoryjKłoc, Чумацький шлях, KRUTі Фіолет; помандрувати Холодним Яром; відвідати літературні наступи та взяти участь у поетичних читаннях та футбольному турнірі, переглянути тематичні історичні виставки та виставку колекції вогнепальної зброї львівської організації «Штурм».

Нагадаємо, фестиваль організовують силами громадських організацій «Національний Альянс», «Сокіл», «Самооборона Майдану Черкащини» – за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

Відзначимо, фестиваль носив благодійну мету — на ньому збирали кошти на закупівлю медикаментів та обладнання для облаштування реанімаційного автомобіля, який перебуватиме на території фесту та по завершенню буде переданий медикам у зону проведення бойових дій.

Ще однією родзинокю естивалю є те, що він абсолютно безалкогольний!

З програмою фестивалю можна ознайомитися ТУТ.

Тож, один день із фестивалю нескореної нації у нашому фоторепортажі.

holodnyj jar 2

holodnyj jar 3

holodnyj jar 14

holodnyj jar 4

holodnyj jar 10

holodnyj jar 9

holodnyj jar 5

holodnyj jar 6

holodnyj jar 7

holodnyj jar 8

holodnyj jar 11

holodnyj jar 12

holodnyj jar 15

holodnyj jar 13

holodnyj jar 16

holodnyj jar 18

holodnyj jar 17

holodnyj jar

holodnyj jar 19

holodnyj jar 20

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить