Депутат облради заявив, що головний прокурор області вимагав у нього дві квартири

mushiek
besplatka_728_90_ukr

На фото — Михайло Мушієк

Депутат Черкаської обласної ради Михайло Мушієк  під час сьогоднішньої сесії ЧМР зробив заяву, в якій попросив депутатів міськради звернутися до НАБУ з приводу дій обласного прокурора.

За його словами, останній вимагав виділити йому дві квартири у комплексі, зведенням якого займався Мушієк.

- Я йому відмовив. Після цього мені сказали, що у мене почнуться проблеми, — відзначив депутат, зауваживши, що після цього проти нього були відкриті кримінальні провадження.

Також він зауважив, що натиснути на нього намагалися і через міського голову, його однопартійця. У свою чергу депутат міськради Олександр Радуцький зауважив, що дивно, чому пан Мушієк так довго мовчав про такі факти.
- Жодних фактичних показів із цього приводу, я впевнений, ніхто не надасть. Це йде просто з’ясування стосунків, — висловив він свою думку.
Секретар міськради Ярослав Нищик відзначив, що дасть доручення юристам міськради вивчити питання, яким чином це звернення депутата Черкаської обласної ради передати НАБУ.

Нагадаємо, днями міському голові Черкас було оголошено дві підозри. Навколо їх вручення розгорілися суперечки і словесні баталії між керманичем міста та головним прокурором області. Вчора ж Анатолій Бондаренко оприлюднив рішення суду на свою користь, згідно яких клопотання прокуратури про обрання йому міри зпобіжного заходу і відсторонення від посади було відхилено. Втім, прокуратура з цим не погоджується і вже подала апеляції.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить