Депутати не підтримали проект рішення про розпуск виконкому, запропонований міським головою

21209114_1255305797931062_2109416380_n
престо 728_90

На сьогоднішній сесії Черкаської міської ради міський голова Анатолій Бондаренко вніс проект рішення про дострокове припинення повноважень виконавчого комітету міської ради. Проте депутати не підтримали проект рішення про розпуск виконкому, який подав міський голова Черкас. «За» проголосувало 9 депутатів, проти — 9, утрималося — 12.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко ветував рішення, проголосоване на сесії міської ради «Про розпуск виконавчого комітету Черкаської міської ради і припинення повноважень першого заступника, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади». Натомість він підготував новий проект рішення, за його словами, юридично правильний.

- Відповідно до цього проекту зберігаються всі норми Конституції і трудового кодексу. На попередній сесії 22 депутати проголосували за розпуск виконкому. Я підготував проект рішення, в якому дотримана безперервність влади, закон і трудовий кодекс. Щоб ніхто не розповідав, що міський голова не йде на компроміс, я запропонував всім депутатським фракціям подати свої кандидатури до складу виконкому. Це мають бути люди зі спеціальною вищою освітою, без кримінального минулого, чесні і принципові. Попередній проект рішення не можна було виконати, бо там навіть не йшлося про звільнення заступників, а лише про розпуск виконкому, — сказав міський голова.

raduckiy

- У нас може працювати розпущений виконком тільки в тому випадку, коли немає міського голови чи розпущена міська рада. Тут ви в такому випадку, так говорить закон, — сказав секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький. — Тому ми будемо наполягати на тому, щоб вами був підписаний той проект рішення, за який голосували раніше. Я буду просити, щоб підтримали проект депутата Руслана Зорі, він третій в порядку денному.
Також Олександр Радуцький сказав, що із 133 засідань виконкому міський голова був присутній лише на 93.
- То може і вам не цікавий такий виконком? — поцікавився Радуцький в Бондаренка.

- Якщо я і був відсутній, то виключно із службових причин. Можливо, був десь на дорогах, чи ще десь, — відповів Анатолій Бондаренко.

За словами керівника юридичного відділу ЧМР Володимира Шабанова, рішення, яке подає міський голова, відповідає чинному законодавству.

- Виконавчий комітет повинен бути постійно діючим органом і міська рада не може підміняти функції виконкому. Тому, якщо старому виконкому не дати можливість виконувати функції до формування нового, в місті не зможуть прийматися важливі рішення, такі як перекриття транспорту, статус дітей-сиріт. Ці рішення не можуть чекати, коли буде прийнятий новий виконком. І ще хочу звернути увагу, що попереднє рішення не припиняти діяльність заступників міського голови. Тільки сесія може їх звільнити, міський голова не має таких повноважень.

21150775_1255305827931059_1859019182_n

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить