Депутати не підтримали склад виконкому від Бондаренка

26982511_1395000700628237_844760879_o
престо 728_90

Міський голова Черкас на сесії міської ради запропонував свій склад виконкому. Зокрема, він хоче скоротити кількість заступників до двох, що дасть змогу економити близько 3 мільйонів гривень.

Анатолій Бондаренко вважає, що він впорається зі своїми обов’язками і з такою кількістю заступників.

Нагадаємо, вчора ввечері міський голова у соцмережі опублікував власний список кандидатів до складу виконкому.

Депутат-«свободівець» Ярослав Нищик заявив, що «Свобода» будь-який склад виконкому не підтримає. Відповідно, відповідальність за цей виконавчий комітет будуть на себе брати ті депутати, які бачать себе у владі.

Кандидати до виконкому:

chernysh

Віктор Черниш, майстер спорту, пішов добровольцем на війну, був призваний в 95-ту аеромобільну бригаду, захищав Донецький аеропорт. Кандидат від громадськості.

 

skachkov

Антон Скачков, дворазовий паралімпійський чемпіон, наразі готує двох учасників АТО до «Ігор нескорених».

marchenko

Борис Марченко, очолює обласне козацьке товариство, представлений на виконком від Асоціації перевізників м. Черкаси, ніякі політичні партії не представляє.

vasileva

До списку кандидатів увійшла колишня ведуча та журналіст ТРК «Рось» Анна Васильєва, яка теж не є членом жодної політичної партії. Однак на сьогоднішній сесії вона не змогла бути присутня.

shkaralupa

Миколу Шкарабуру пропонують на посаду заступника. Він працюючий пенсіонер, працює в ЧІПБ та займається громадською діяльністю, має звання Заслуженого працівника освіти. Двічі нагороджений медалями «За відвагу на пожежі».

- Вбачаю, що організаторські і управлінські здібності дозволять мені виправдати довіру, яка, можливо, мені буде надана. Гуманітарні питання мені добре знайомі, — сказав Шкарабура.

Ще двох кандидатів не представили, бо наразі вони на сесії відсутні. Це кандидат на посаду заступника Світлана Івінська  (комунальник із більш як шістнадцятирічним досвідом роботи у сфері ЖКГ. Із 2005 по 2009 очолювала комунальне підприємство РЕУ-6 у Черкасах. На даний момент працює головним інженером КП «Соснівська СУБ» міста Черкаси) та представник від громадськості Сергій Амброс (батько загиблого Сергія Амброса, інженер, працює заступником директора виробництва).

За результатами голосування «За» висловилися 18 обранців, проти 1, утрималося 22. Тобто рішення не прийнято. У свою чергу секретар міськради Олександр Радуцький вніс пропозицію проголосувати за відмову цьому проекту рішення, щоб він надалі не перебував у порядку денному. Депутати підтримали цю пропозицію 22 голосами «ЗА».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить