Депутати проігнорували бюджетну сесію

2019-12-14-sesia1
besplatka_728_90_ukr

13 грудня скликалась позачергова сесія Смілянської міської ради, на якій мали ухвалити бюджет на 2020-ий рік. Перед цим бюджетна комісія разом із фінансовим управлінням два тижні працювала над формуванням бюджету, вносились чисельні правки. Було заслухано начальників всіх управлінь та відділів, зібрано всі пропозиції. І нарешті – на бюджетній комісії ухвалили проєкт рішення про бюджет на наступний рік, повідомляє «Сміла.UA».

Цього ж дня проєкт бюджету винесли на засідання виконкому. Члени виконкому не проголосували за бюджет наступного року, розсварившись через фінансування КП «Медіацентр». Бо так і не знайшли згоди – чи виділяти журналістам 500 тисяч гривень у рік на висвітлення владних матеріалів, чи ні.

У другій половині дня бюджет-2020 мали розглядати вже всі разом депутати міської ради.

Спочатку депутати збиралися на другому поверсі у кабінеті міського голови і обговорювали бюджет. Але, очевидно, теж не дійшли згоди. Тому що у залі засідань на першому поверсі на обранців і початок сесії чекали журналісти та всі запрошені на сесію, а депутати так і не вийшли до громади.

Прийшов міський голова Олексій Цибко, перепросив у присутніх і сказав, що сесії не буде.

First1

Можливо Вас зацікавить