Депутатку однієї із міських рад Черкащини судитимуть за хабар

naruchnyky
unnamed

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому за фактом вимагання неправомірної вигоди головою комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та комунального господарства однієї з міських рад області у керівника суб’єкту господарювання за сприяння у вирішенні питання щодо передачі останньому в оренду нерухомості.

Як повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі, в ході досудового розслідування встановлено, що жінка, будучи депутатом міської ради та одночасно головою постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та комунальної власності у період часу з березня до травня 2017 року під час особистих зустрічей з директором одного із приватних підприємств, вимагала неправомірну вигоду шляхом висунення категоричної вимоги надати їй кошти в сумі 2000 доларів США за позитивне вирішення питання щодо прийняття рішення про надання в оренду нежитлових приміщень із метою подальшого розташування фармацевтичної мережі.

Обумовлену нею раніше суму вона отримала під час особистої зустрічі  з ним біля торгового центру.

Жінці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а саме одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

За результатами досудового розслідування обвинувальний акт відносно депутатки направлено до суду, їй загрожує покарання у виді позбавлення волі від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить