«Держава має створювати всі умови для підприємств, що перебувають на етапі розвитку», — Валентин Наливайченко відвідав агрофірму в Черкасах

dav
besplatka_728_90_ukr

В Україні потрібно створити програму підтримки високотехнологічних, екологічно чистих підприємств. Для цього держава має гарантувати податкові пільги, а банки — надавати доступні кредити, щоб виробництво продовжувало розвиватися, працюючи на українську економіку. На цьому наголосив кандидат в президенти, лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко під час візиту на аграрну компанію «Укравіт», що в Черкасах.

dav

У ході візиту політик оглянув виробничі потужності, лабораторії та поспілкувався з колективом корпорації.

dav

dav

- Настав час зробити таку національну програму, яка на п’ять років наперед дає звільнення від податків, безвідсоткові кредити в банках для кожного високотехнологічного й екологічно чистого підприємства в Україні. Держава має не заробляти на підприємствах, які перебувають на етапі розвитку, а навпаки створювати для них всі умови, — переконаний Валентин Наливайченко. — Настав час президенту й уряду відстоювати права українських підприємств. Для чого? Це очевидно: нові робочі місця, гідні заробітні плати, а відтак – працююча економіка, наповнення бюджету і, як наслідок, збільшення достатку українців.

dav

У ході спілкування з колективом аграрної фірми, кандидат в президента представив і свою передвиборчу програму, в якій першим пунктом стоїть відновлення миру в Україні та деокупація сходу країни та Криму.

– Це ключовий національний пріоритет, який ми маємо вирішити, — наголосив пан Наливайченко. – І для нового президента – це має бути питання номер один. Тому я й підготував нову дієву міжнародну угоду, і маю чіткий покроковий план дій для відновлення миру.

Другий пункт передвиборчої програми – раз і назавжди знищити корупцію в органах влади.

- Все, що псує вам настрій майже щовечора, коли ви повертаєтеся втомлені з роботи, — знову розікрали армію, вивели гроші з бюджету, знову збагатіли президент і іті, хто навколо нього, – має зникнути. Потрібно скасувати недоторканності й привілеї президенту, депутатам і суддям. Рівність всіх перед законом і невідворотність покарання я відстоюю як найвищу форму справедливості, яка має діяти в ім’я українців, — відзначив Наливайченко.

dav

Ще один важливий пріоритет для руху «Справедливість» — це соціальні гарантії для населення. На законодавчому рівні має бути ухвалений Кодекс соціального захисту громадян України. В першу чергу громадяни мають отримувати всі соціальні виплати, а вже потім кошти направляти на інші програми.

Також кандидат в президенти нагадав, що вже 31 березня  кожен українець отримає владу і можливість визначати, яким шляхом далі йтиме Україна. Щоб захисти право українців на чесні вибори, команда руху «Справедливість» об’єдналася з іншими громадськими й патріотичними організаціями, включила своїх представників у виборчі комісії, щоб кожен голос українця був правильно порахований.

- Щоб справді люди визначили, хто буде наступним президентом, а не гроші, не фальсифікатори, не підкуп голосів. Для нас вільні вибори означають шанс для країни оновлюватися й розвиватися. Щоб ми могли створити умови для самореалізації нашої молоді на рідній землі, щоб вони не шукали кращої долі за кордоном. Отаким я бачу розвиток нашої країни. І з цим йду в президенти, — сказав лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

dav

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить