Держгеокадастр погруз у новій корупційній схемі (ДОКУМЕНТ)

zemlya-110

15 червня у студії «Вичерпно» черкаський підприємець Араік Мкртчян заявив про факти корупції в обласному Держгеокадастрі. Тоді пан Мкртчян зазначив, що продовження терміну оренди земель коштує 150 доларів за 1 га.

Сьогодні під будівлею Держгеокадастру активісти заявили, що викрили нові схеми «освоєння» державних земель. Згодом Араік Мкртчян підтвердив цей факт на своїй сторінці у мережі Facebook. Під так званий дерибан потрапили і землі, що знаходяться у оренді його підприємства:

- Розказую як це все працює. Підставні люди пишуть заяву на в.о. начальника обласного Держгеокадастру Ольгу Залогу з проханням виділити їм землі. Пані Залога в той же день розглядає заяву та задовольняє її. Люди, що отримали землю, відразу підписують доручення на третю особу, яку уповноважують розпоряджатися ділянкою. За цю махінацію люди отримували близько 1500 гривень.

В коментарі «Вичерпно» пан Мкртчян зазначив, що за його даними, за два дні Держгеокадастр пропустив за такою схемою 600 га землі. Серед заявників – абсолютно підставні люди.

- У мене на руках вже є ксерокопія наказу пані Залоги, яка відразу в день написання заяви задовольнила її. Є ксерокопія доручення, яке уповноважує третю особу розпоряджатися землею. Активісти передали відео, яке показує, як вся ця схема працювала вживу. Всі ці документи вже передані до правоохоронних органів.

ПІДСУМКИ 2017

(опитування)

19397932_1618080228265847_1783943440_n

IMG_9458

Фото: Facebook| Араік Мкртчян

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить