Директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко розповів, скільки заробляє на підприємстві

овчаренко
besplatka_728_90_ukr

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко неодноразово заявляв, що планує переглянути контракти із керівниками комунальних підприємств міста, зокрема, і в частині заробітної плати. Дорікав високими заробітками він і директору КП “Черкасиводоканал” Сергію Овчаренку. У студії «ВиЧЕрпно» очільник КП розповів, скільки заробляє на підприємстві та чи вважає цю суму захмарною.

За словами директора КП, його заробітна плата складається із окладу у розмірі 30 тисяч гривень, премії, залежно від показників роботи (у минулому місяці отримав 10%), та надбавок у розмірі 50%.

«Нарахування моєї зарплати відбувається за наказом департаменту житлово-комунального комплексу, звичайно ж, за згодою міського голови. Тому дивно чути якість захмарні суми та закиди», — каже Овчаренко.

Також керівник Черкаського водоканалу наголосив на необхідності щомісячного висвітлення заробітних плат чиновників органів місцевого самоврядування на сайті міської ради.

«Оце було б чесно, порядно і доступно! Що стосується моєї персональної заробітної плати, то я б хотів, аби результати моєї роботи оцінювали по заходах та реалізованих проєктах, які сьогодні має водоканал. Адже я впевнено можу заявити, що він є одним із найкращих в Україні».

Детальніше дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить