Директора департаменту ЖКК звинувачують в розтраті бюджетних коштів

Депутат Черкаської обласної ради намагався приховати статки
besplatka_728_90_ukr

Керівник одного з структурних підрозділів управління житлово-комунального господарства Черкаської міської ради, який на момент вчинення злочину працював на посаді директора департаменту житлово-комунального комплексу, в 2016 році, у ході виконання робіт з проведення капітального ремонту дорожнього покриття на 2 вулицях в м. Черкаси вчинив розтрату коштів міського бюджету м. Черкаси в особливо великих розмірах на загальну суму майже 538 тис. грн.

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів службовими особами Черкаської міської ради під час укладення договорів на проведення капітального ремонту доріг на вулицях м. Черкаси.

На підставі зібраних доказів 17.04.2019 указаному посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) КК України.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, а також проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження всіх обставин кримінального провадження й прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Неправомірні посадовця Черкаської міської ради викрито прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Довідково: санкцією ч. 5 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Про це інформує прес-служба  прокуратури Черкаської області

First1

Можливо Вас зацікавить