Дітей Черкащини запрошують на Міжнародний Конкурс-фестиваль «Перлина Fest»

15267278960d6e9dc9bfcf4ab3f6ca09_L
unnamed
Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки V Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».
Це мистецьке дійство відбудеться 5 травня 2018 року в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації (м.Київ, вул. Хрещатик, 36).
Конкурс проходитиме під девізом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. У трьох попередніх конкурсах взяли участь творчі колективи та юні артисти з 20 регіонів України.
Цього року Конкурс відбуватиметься у шести номінаціях. Окремою номінацією конкурсу стала «Перлина громади» — особливий твір, який розкриває самобутність культури певної місцевості України.
Організатори конкурсу, де Почесним головою журі є народна артистка України, лауреат Національної премії ім.Тараса Шевченка Лідія Забіляста, запрошують до участі у Конкурсі-фестивалі і обдарованих дітей Черкащини.
Вичерпну інформацію про умови проведення IV Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», вимоги до виступів, критерії їх оцінювання тощо можна отримати на офіційному веб-сайті Конкурсу-фестивалю за посиланням www.perlyny.com.ua, а також за контактними телефонами Оргкомітету: (044) 586-40-11, (067) 520-11-35.
За інформацією прес-служби департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.
Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить