Діти Черкаської області можуть знову перейти на дистанційне навчання

navchan
besplatka_728_90_ukr

Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам освіти семи областей перейти на режим підвищеної готовності через погіршення погодних умов і бути готовими перейти на дистанційне навчання. Відповідний терміновий лист, який стосується навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів, був розісланий у середу, 27 січня. Про це повідомили в пресслужбі МОН, пише «Захід.NET”.

«Міністерство освіти і науки України рекомендує керівникам закладів освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у період ускладнення погодних умов бути готовими до ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу в дистанційній формі (без відвідування закладів освіти)», – йдеться в повідомленні.

МОН надіслало відповідний терміновий лист обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН.

Також їм рекомендовано вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження дітей дошкільного віку, учнів та студентів на період ускладнення погодних умов.

«Також у листі наголошується на необхідності перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у режим підвищеної готовності», – додали у відомстві.

Нагадаємо, школярі Черкащини цього понеділка тільки розпочали навчання в школах. До цього два тижні вони перебували на дистанційному навчанні, у зв‘язку із введеним локдауном у всій Україні.

First1

Можливо Вас зацікавить