Для черкасців проведено виїзний тренінг по застосуванню методики енергоаудиту

Фото з засідання вересень (1)
престо 728_90_ранкова кава

В рамках проекту «Консультаційний центр «Енергозбереження»у вересні відбувся виїзний тренінг по застосуванню методики енергоаудиту.

Питання доцільності проведення енергоаудиту будинку на етапі прийняття рішення про впровадження енергозберігаючих заходів є доволі актуальним, як для багатоквартирних будинків та об’єктів соціальної сфери, так і будинків приватної забудови. Фахівці ГС «ОСББ Черкащини» детально довели до присутніх методологію та послідовність таких заходів та на позитивних прикладах надали відповіді на актуальні питання учасників заходу.

Людей турбували різні питання. Хтось вже знаходиться на етапі організації зборів мешканців з даного питання, а хтось досі потребує інформації, яка розвінчає міфи про шкідливість чи непотрібність енергомодернізації будинків. Які умови та чи справді є державні та міські програми підтримки і що вони дають– ці та багато інших питань турбували мешканців. Початкова зневіра та подекуди скептична налаштованість змінювались роздумами та ґрунтовним аналізом даних питань.

«Якщо Ви цікавитесь питаннями енергоефективності будинків, технологіями та матеріалами, що допоможуть знизити енергоспоживання будинків – Ви можете звертатися до Консультаційного центру «Енергозбереження», у якому на постійній основі надаються консультації зацікавленим особам щочетверга з 15.00 год за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ «Хрещатик – Сіті», мінус 2 поверх)», — зазначив голова правління ГС «ОСББ Черкащини» Олександр Клиновий.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить